Stoły spawalnicze i szlifierskie

Trudno wyobrazić sobie sprawnie działający warsztat mechaniczny czy tym bardziej spawalniczo-ślusarski, w którym na wyposażeniu nie ma ani jednego profesjonalnego i jakościowego stołu warsztatowego. Decydując się na zakup konkretnego rozwiązania, warto wybierać wyłącznie te modele, które wykonane są z jakościowych materiałów i trwałych surowców odpornych na drastyczne zmiany temperatury towarzyszące pracy spawaczy. Wybierając wysokiej klasy stoły spawalnicze i szlifierskie, można mieć pewność, że wytrzymają przez wiele kolejnych lat pracy i zapewnią właściwy poziom bezpieczeństwa. Zachęcamy do sprawdzenia naszych propozycji i projektów, gdyż nasze wieloletnie doświadczenie w branży produkcji stołów spawalniczych na zamówienie jest gwarantem Państwa satysfakcji. Stoły spawalnicze i szlifierskie wykonywane przez naszą firmę są uniwersalnym wyposażeniem stacjonarnych stanowisk pracy.

Wysokiej klasy stoły spawalnicze i szlifierskie na indywidualne zamówienie w TOP-PROJEKT.

Co wyróżnia stoły spawalnicze naszej produkcji? Przede wszystkim – projektujemy i tworzymy stoły „na wymiar” i potrzeby konkretnego warsztatu. Nasze stoły spawalnicze przede wszystkim muszą być optymalnie i ergonomicznie wkomponowane do konkretnego pomieszczenia czy powierzchni, jaką dysponujecie Państwo w swoim zakładzie. Są łatwe do wkomponowania w istniejącą zabudowę, pozwalają na dobór odpowiednich wariantów większości rozwiązań technologicznych. Nie ma więc znaczenia, czy zakład jest bardzo duży i z lokalizowany w nowoczesnej zabudowie czy dysponujecie Państwo mniejszym i niekorzystnie zabudowanym lokalem – przygotujemy takie stoły spawalnicze, które idealnie wpasują się do przestrzeni, jaką dysponujecie. Zawsze zapoznajemy się bardzo dokładnie z potrzebami naszych Klientów i ich wymaganiami, aby stworzyć dla nich optymalny produkt, na indywidualne zamówienie, co wyróżnia nas na tle konkurencyjnych firm.

Dajemy Państwu możliwość dowolnej konfiguracji stołu i takiego ustawienia jego funkcji oraz wyposażenia, które najpełniej przyczyni się do poprawy jakości i tempa pracy na poszczególnych stanowiskach. Stanowiska przeznaczone są do pracy na powierzchni stołu, stolika obrotowego lub w promieniu działania samonośnego rękawa ssącego. Stoły spawalnicze i szlifierskie wykonujemy dla zapewnienia dobrego miejsca pracy, zarówno pod względem ergonomii, jak i otoczenia. Dbamy na każdym kroku – od projektu, przez dobór surowców, na wykonaniu kończąc – jakość finalnego produktu. Dlatego gwarantujemy, że nasze stoły spawalnicze spełnią nie tylko najsurowsze wymogi bezpieczeństwa, ale przy okazji w ergonomiczny i funkcjonalny sposób wesprą pracowników podczas pełnego zakresu realizowanych przez nich prac. To, co wyróżnia nasze produkty na rynku, to przede wszystkim najwyższej jakości surowce i półprodukty, które przekładają się na późniejsze użytkowanie i konserwację stołu. Oferowane przez TOP-PROJEKT stoły warsztatowe są dzięki temu odporne na uszkodzenia mechaniczne, odpryski czy zarysowania – są także dużo łatwiejsze w późniejszym czyszczeniu, co znacznie przyspiesza pracę w warsztacie. Stół spawalniczy na indywidualne zamówienie to rozwiązanie najwygodniejsze, ponieważ pozwala na maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni i optymalizację miejsca pracy.

Nowoczesne i ekologiczne stoły spawalnicze i szlifierskie

Wybierając produkty dostępne u nas można mieć pewność, że cechuje je wysoka jakość i nowoczesny projekt oraz dbałość o stan środowiska naturalnego. Stoły spawalnicze i szlifierskie są tak zaprojektowane aby chroniły układ oddechowy operatora przed pyłem zawieszonym w powietrzu. Mogą być więc wyposażone w dodatkowe i niezbędne w codziennej pracy operatora akcesoria, takie jak wentylatory i rozmaite filtry. Bardzo istotną kwestią jest zapewnienie właściwej jakości powietrza w miejscu pracy oraz odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. Taka ochrona jest wskazana nie tylko z uwagi na BHP, ale akcesoria poszerzają przede wszystkim możliwości, jakie dają w pracy stoły spawalnicze. Naszym klientom zamawiającym u nas stoły warsztatowe oferujemy także pełne wyposażenie dodatkowe i dostęp do wielu przydatnych dodatków takich jak belki mocujące, zaciski czy kątowniki i magnesy kompatybilne z wieloma uniwersalnymi modelami. Stosowane przez nas rozwiązania znacznie ułatwiają wykonywanie rozmaitych prac i przyspieszają je. Serdecznie zachęcamy do tego, aby zamówić stół idealnie dopasowany do potrzeb lokalowych, ale również samego użytkownika, który najlepiej wie, na jakiego rodzaju udogodnieniach mu zależy. Oferowane przez nas stoły spawalnicze i szlifierskie to nowoczesna propozycja, która w znaczący sposób wpływa na komfort pracy i jej jakość.

Stoły spawalnicze i szlifierskie mogą być wyposażone w:

 • wentylator;
 • przepustnice regulacyjne lub odcinające;
 • filtr patronowy;
 • filtr elektrostatyczny;
 • ramię odciągowe;
 • ruszt odciągowy;
 • blat odciągowy z zsypnią;
 • regulowane odciągi boczne;
 • stolik obrotowy;
 • oświetlenie;
 • obudowę i zasłony;
 • szafkę narzędziową.

Standardowo stoły spawalnicze i szlifierskie można podłączyć do magistrali instalacji odpylającej. Zachęcamy jednak do kontaktu z naszymi specjalistami i konsultantami, którzy pomogą skonfigurować i zaprojektować optymalny stół ze wszystkimi funkcjami – w zależności od Państwa potrzeb.

W przypadku stanowisk wyposażonych w wentylator można odessane pyły i dymy wyrzucić bezpośrednio na zewnątrz pomieszczeń. Niezbędne jest wówczas doprowadzenie instalacji wywiewnej (przewód tłoczny). W przypadku stanowisk z filtrem odprowadzanie powietrza na zewnątrz nie jest konieczne. Na www.topprojekt.com.pl udostępniamy wszystkie niezbędne elementy całej infrastruktury i instalacji odpylającej, w którą wyposażone są nowoczesne warsztaty i zakłady pracy. Mamy doświadczenie we wspieraniu zarówno małych firm jak i ogromnych przedsiębiorstw, dzięki czemu umiemy przygotować zarówno stoły spawalnicze w podstawowej i taniej konfiguracji jak i bardzo zaawansowanym, profesjonalnym zestawie.

Typoszereg stołów spawalniczych i szlifierskich:

Od 1.000 do 3.000 m3/h.

Na specjalne zamówienie wykonujemy stoły spawalnicze i szlifierskie pod indywidualne potrzeby klienta. Korzystając z takiego rozwiązania, można mieć pewność, że stół będzie spełniał wszystkie wymagania i okaże się funkcjonalny oraz niezawodny.

Zastosowanie stołów spawalniczych i szlifierskich:

 • spawanie;
 • lutowanie;
 • szlifowanie;
 • klejenie;
 • montaż i demontaż mechanizmów.

Zachęcamy więc serdecznie do poznania naszej pełnej oferty i zamówienia wysokiej klasy, nowoczesnego stołu spawalniczego lun szlifierskiego, który spełni wszystkie potrzeby Państwa firmy i osób zajmujących się obsługą urządzeń oraz maszyn. Prosimy o kontakt z nami, w razie jakichkolwiek pytań, związanych z ofertą. Jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie zaproponować najlepsze rozwiązanie.

Zapraszamy do współpracy!STOŁY SPAWALNICZE I SZLIFIERSKIE - NASZE REALIZACJE