Stoły spawalnicze i szlifierskie

Trudno wyobrazić sobie sprawnie działający warsztat mechaniczny czy tym bardziej spawalniczo-ślusarski, w którym na wyposażeniu nie ma ani jednego profesjonalnego i jakościowego stołu warsztatowego. Decydując się na zakup konkretnego rozwiązania, warto wybierać wyłącznie te modele, które wykonane są z jakościowych materiałów i trwałych surowców odpornych na drastyczne zmiany temperatury towarzyszące pracy spawaczy. Wybierając wysokiej klasy stoły spawalnicze i szlifierskie, można mieć pewność, że wytrzymają przez wiele kolejnych lat pracy i zapewnią właściwy poziom bezpieczeństwa. Zachęcamy do sprawdzenia naszych propozycji i projektów, gdyż nasze wieloletnie doświadczenie w branży produkcji stołów spawalniczych na zamówienie jest gwarantem Państwa satysfakcji. Stoły spawalnicze i szlifierskie wykonywane przez naszą firmę są uniwersalnym wyposażeniem stacjonarnych stanowisk pracy. To urządzenia najwyższej klasy, które w pełni zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Bez nich wiele stanowisk pracy byłoby niekompletnych, co z kolei oznaczałoby brak możliwości wykonywania kolejnych zadań.

Czym są stoły szlifierskie?

Stoły szlifierskie to nic innego, jak profesjonalne urządzenia, które wykorzystywane są powszechnie wtedy, kiedy wykonuje się takie prace, jak obróbka czy czyszczenie różnego rodzaju elementów. Znacznie ułatwiają one pracę, sprawiają również, że przebiega ona zdecydowanie szybciej. Dzięki stołom szlifierskim pracownicy mają zapewniony komfort pracy na zdecydowanie wyższym poziomie.

Jakie zastosowanie mają stoły szlifierskie od TOP-PROJEKT?

Stoły szlifierskie to narzędzia, które mają naprawdę szerokie zastosowanie. To właśnie po nie można sięgać, kiedy wykonuje się szlifowanie oraz obróbkę drewna. Stoły szlifierskie są przydatne także przy obróbce elementów metalowych. Można je zastosować także wtedy, kiedy czyścimy bądź wykonujemy renowację elementów wykonanych z różnych materiałów. Dzięki nim polerowanie detali jest dużo prostsze. Stoły szlifierskie sprawiają, że szlifowanie i obróbka różnych materiałów jest dużo bardziej wygodna. Przekłada się to na tempo prac.

Wysokiej klasy stoły spawalnicze i szlifierskie na indywidualne zamówienie w TOP-PROJEKT.

Co wyróżnia stoły spawalnicze naszej produkcji? Przede wszystkim – projektujemy i tworzymy stoły „na wymiar” i potrzeby konkretnego warsztatu. Nasze stoły spawalnicze przede wszystkim muszą być optymalnie i ergonomicznie wkomponowane do konkretnego pomieszczenia czy powierzchni, jaką dysponujecie Państwo w swoim zakładzie. Są łatwe do wkomponowania w istniejącą zabudowę, pozwalają na dobór odpowiednich wariantów większości rozwiązań technologicznych. Nie ma więc znaczenia, czy zakład jest bardzo duży i z lokalizowany w nowoczesnej zabudowie czy dysponujecie Państwo mniejszym i niekorzystnie zabudowanym lokalem – przygotujemy takie stoły spawalnicze, które idealnie wpasują się do przestrzeni, jaką dysponujecie. Zawsze zapoznajemy się bardzo dokładnie z potrzebami naszych Klientów i ich wymaganiami, aby stworzyć dla nich optymalny produkt, na indywidualne zamówienie, co wyróżnia nas na tle konkurencyjnych firm. Nasi pracownicy prowadzą szczegółowy wywiad z klientem po to, aby poznać w pełni jego indywidualne potrzeby i oczekiwania. Dzięki temu dopasowanie zamówienia do klienta nie stanowi dla nas najmniejszego problemu.

Dajemy Państwu możliwość dowolnej konfiguracji stołu i takiego ustawienia jego funkcji oraz wyposażenia, które najpełniej przyczyni się do poprawy jakości i tempa pracy na poszczególnych stanowiskach. Stanowiska przeznaczone są do pracy na powierzchni stołu, stolika obrotowego lub w promieniu działania samonośnego rękawa ssącego. Stoły spawalnicze i szlifierskie wykonujemy dla zapewnienia dobrego miejsca pracy, zarówno pod względem ergonomii, jak i otoczenia. Dbamy na każdym kroku – od projektu, przez dobór surowców, na wykonaniu kończąc – jakość finalnego produktu. Dlatego gwarantujemy, że nasze stoły spawalnicze spełnią nie tylko najsurowsze wymogi bezpieczeństwa, ale przy okazji w ergonomiczny i funkcjonalny sposób wesprą pracowników podczas pełnego zakresu realizowanych przez nich prac. Nie inaczej jest, jeśli chodzi o stoły szlifierskie od TOP-PROJEKT. Dbamy o to, aby każdy, kto zdecydował się zaufać właśnie nam, był w pełni zadowolony. Dlatego stoły szlifierskie z naszej oferty charakteryzują się ergonomią. Są perfekcyjnie dopasowane do pomieszczenia, w którym mają się znaleźć. Wszystko dlatego, że w naszej firmie można postawić na dowolną konfigurację stołu szlifierskiego. Podobnie jest, jeśli chodzi o jego funkcje i ustawienia. W efekcie stoły szlifierskie z naszej oferty pozwalają zwiększyć efektywność pracy. Decydując się na naszą ofertę, można być pewnym, że stół szlifierski zostanie idealnie wkomponowany w przestrzeń, w której ma się znaleźć.

To, co wyróżnia nasze produkty na rynku, to przede wszystkim najwyższej jakości surowce i półprodukty, które przekładają się na późniejsze użytkowanie i konserwację stołu. Oferowane przez TOP-PROJEKT stoły warsztatowe są dzięki temu odporne na uszkodzenia mechaniczne, odpryski czy zarysowania – są także dużo łatwiejsze w późniejszym czyszczeniu, co znacznie przyspiesza pracę w warsztacie. Stawiając na stoły spawalnicze i szlifierskie z naszej oferty, nie trzeba martwić się tym, jak przetrwają one naprawdę intensywne użytkowanie. Wykonane są tak, aby nawet częsta eksploatacja nie wpływała negatywnie na ich stan techniczny. Stół spawalniczy na indywidualne zamówienie to rozwiązanie najwygodniejsze, ponieważ pozwala na maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni i optymalizację miejsca pracy. Sięgamy wyłącznie po najnowocześniejsze rozwiązania, robiąc wszystko, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni. Wszystkie stoły warsztatowe z naszej oferty, w tym również stoły szlifierskie, powstają z najlepszych materiałów. W efekcie są niezwykle trwałe. Decydując się na ich zakup, można być pewnym, że jest to inwestycja na lata.

Nowoczesne i ekologiczne stoły spawalnicze i szlifierskie

Wybierając produkty dostępne u nas można mieć pewność, że cechuje je wysoka jakość i nowoczesny projekt oraz dbałość o stan środowiska naturalnego. Stoły spawalnicze i szlifierskie są tak zaprojektowane aby chroniły układ oddechowy operatora przed pyłem zawieszonym w powietrzu. Mogą być więc wyposażone w dodatkowe i niezbędne w codziennej pracy operatora akcesoria, takie jak wentylatory i rozmaite filtry. Bardzo istotną kwestią jest zapewnienie właściwej jakości powietrza w miejscu pracy oraz odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. Taka ochrona jest wskazana nie tylko z uwagi na BHP, ale akcesoria poszerzają przede wszystkim możliwości, jakie dają w pracy stoły spawalnicze. Wiemy, jak dużą wagę wiele firm przywiązuje do kwestii bezpieczeństwa swoich pracowników. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie stoły szlifierskie i spawalnicze z naszej oferty nie stanowiły dla użytkowników najmniejszego zagrożenia. Każdy, kto wyposaży warsztat w stoły szlifierskie i spawalnicze z naszej oferty, może być pewny, że układ oddechowy pracowników będzie naprawdę solidnie chroniony.

Naszym klientom zamawiającym u nas stoły warsztatowe oferujemy także pełne wyposażenie dodatkowe i dostęp do wielu przydatnych dodatków takich jak belki mocujące, zaciski czy kątowniki i magnesy kompatybilne z wieloma uniwersalnymi modelami. Tym samym pozwalamy na dopasowanie wybranego stołu warsztatowego do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak różne wymagania stawiają klienci kupowanym maszynom i urządzeniom. Stosowane przez nas rozwiązania znacznie ułatwiają wykonywanie rozmaitych prac i przyspieszają je. Serdecznie zachęcamy do tego, aby zamówić stół idealnie dopasowany do potrzeb lokalowych, ale również samego użytkownika, który najlepiej wie, na jakiego rodzaju udogodnieniach mu zależy. Oferowane przez nas stoły spawalnicze i szlifierskie to nowoczesna propozycja, która w znaczący sposób wpływa na komfort pracy i jej jakość. Stoły spawalnicze i szlifierskie z naszej oferty to nowoczesne urządzenia, które odmienią każdy warsztat.

Stoły spawalnicze i szlifierskie mogą być wyposażone w:

 • wentylator;
 • przepustnice regulacyjne lub odcinające;
 • filtr patronowy;
 • filtr elektrostatyczny;
 • ramię odciągowe;
 • ruszt odciągowy;
 • blat odciągowy z zsypnią;
 • regulowane odciągi boczne;
 • stolik obrotowy;
 • oświetlenie;
 • obudowę i zasłony;
 • szafkę narzędziową.

Proponujemy więc różne rodzaje zarówno stołów szlifierskich, jak i spawalniczych, dając tym samym szansę naszym klientom na zakup narzędzia najbardziej dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy klient może stawiać nacisk na inne elementy stołu szlifierskiego czy spawalniczego. Jest to oczywiście wynik specyfiki danego warsztatu, w którym wykorzystywany ma być stół. Naszym zadaniem jest takie kształtowanie oferty, aby każdy znalazł w niej to, czego aktualnie potrzebuje.

Standardowo stoły spawalnicze i szlifierskie można podłączyć do magistrali instalacji odpylającej. Zachęcamy jednak do kontaktu z naszymi specjalistami i konsultantami, którzy pomogą skonfigurować i zaprojektować optymalny stół ze wszystkimi funkcjami – w zależności od Państwa potrzeb. Chętnie odpowiedzą oni na każde pytanie, rozwiewając nawet największe wątpliwości. Wyjaśnią zasadę działania poszczególnych elementów, wskażą, dlaczego ich zastosowanie warte jest uwagi. W razie konieczności pomogą w wyborze stoły tak, aby klient zamówił rozwiązanie możliwie jak najbardziej dopasowane do indywidualnych potrzeb.

W przypadku stanowisk wyposażonych w wentylator można odessane pyły i dymy wyrzucić bezpośrednio na zewnątrz pomieszczeń. Niezbędne jest wówczas doprowadzenie instalacji wywiewnej (przewód tłoczny). W przypadku stanowisk z filtrem odprowadzanie powietrza na zewnątrz nie jest konieczne. Na www.topprojekt.com.pl udostępniamy wszystkie niezbędne elementy całej infrastruktury i instalacji odpylającej, w którą wyposażone są nowoczesne warsztaty i zakłady pracy. Stawiając na naszą ofertę, w jednym miejscu można kupić wszystko, co niezbędne jest do wykonania profesjonalnej instalacji odpylającej. Warto przy tym pamiętać, że stawiamy wyłącznie na nowoczesne rozwiązania wysokiej jakości. Kompletując elementy stanowisk warsztatowych właśnie u nas, można być pewnym, że stawia się na to, co obecnie na rynku jest naprawdę najlepsze. Mamy doświadczenie we wspieraniu zarówno małych firm jak i ogromnych przedsiębiorstw, dzięki czemu umiemy przygotować zarówno stoły spawalnicze w podstawowej i taniej konfiguracji jak i bardzo zaawansowanym, profesjonalnym zestawie. Nie inaczej jest, jeśli chodzi o stoły szlifierskie. Również proponujemy rozwiązania odpowiednie dla małych, rodzinnych firm, jak i wielkich przedsiębiorstw, w których niezbędne jest umieszczenie skomplikowanych, w pełni wyposażonych stołów szlifierskich. Jesteśmy firmą, która nie boi się wyzwań. Chętnie podejmujemy się nawet skomplikowanych realizacji, robiąc wszystko, aby w pełni odpowiedzieć na potrzeby klientów.

Dlaczego kompletne stoły stoły szlifierskie od TOP-PROJEKT to to naprawdę dobre rozwiązanie?

Zadbaliśmy o to, aby w naszej ofercie znalazły się kompletne, a więc wyposażone w wentylator i filtry stoły szlifierskie. Takie urządzenia to najlepszy wybór, który świetnie sprawdzi się nawet w przypadku naprawdę wymagających klientów. Pozwala to wyeliminować pył już na stole szlifierskim, znacznie poprawiając warunki pracy.

Typoszereg stołów spawalniczych i szlifierskich:

Od 1.000 do 3.000 m3/h.

Na specjalne zamówienie wykonujemy stoły spawalnicze i szlifierskie pod indywidualne potrzeby klienta. Korzystając z takiego rozwiązania, można mieć pewność, że stół będzie spełniał wszystkie wymagania i okaże się funkcjonalny oraz niezawodny.

Zastosowanie stołów spawalniczych i szlifierskich:

 • spawanie;
 • lutowanie;
 • szlifowanie;
 • klejenie;
 • montaż i demontaż mechanizmów.

Stoły szlifierskie od TOP-PROJEKT mają więc naprawdę szerokie zastosowanie. Dzięki nim w warsztatach można wykonywać znacznie więcej prac, które przebiegają szybciej i są mniej obciążające dla pracowników. Na dobry stół szlifierski i spawalniczy powinien postawić każdy, komu nie obcy jest los swoich pracowników.

Zachęcamy więc serdecznie do poznania naszej pełnej oferty i zamówienia wysokiej klasy, nowoczesnego stołu spawalniczego lun szlifierskiego, który spełni wszystkie potrzeby Państwa firmy i osób zajmujących się obsługą urządzeń oraz maszyn. Prosimy o kontakt z nami, w razie jakichkolwiek pytań, związanych z ofertą. Jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie zaproponować najlepsze rozwiązanie. Chętnie odpowiemy na wszystkie pojawiające się pytania, rozwiewając wątpliwości. Nasi pracownicy doradzą, jeśli tylko będzie taka potrzeba. Żadnego klienta nie pozostawimy samego sobie. Dla nas liczy się nie tylko jakość oferowanych urządzeń, ale również jakość obsługi. Robimy wszystko, aby każdy, kto zdecydował się zaufać właśnie nam, był w pełni zadowolony.

Zapraszamy do współpracy!STOŁY SPAWALNICZE I SZLIFIERSKIE - NASZE REALIZACJE