Kabiny i zabudowy przemysłowe

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi dla szeroko pojętego przemysłu. Od lat działamy na rynku z dużym powodzeniem i możemy pochwalić się rozmaitymi sukcesami. Współpracujemy z wieloma partnerami funkcjonującymi w rozmaitych branżach. Kabiny i zabudowy przemysłowe to silna pozycja w portfolio naszej firmy. Specjalizujemy się w szerokim pojęciu kabin i zabudów przemysłowych mających na celu maksymalną hermetyzację procesu, która w połączeniu z technikami filtracyjnymi daje najlepsze rezultaty eliminacji emisji pyłów i gazów. W swojej pracy wykorzystujemy tylko nowoczesne technologie i bazujemy na wysokiej klasy surowcach, dzięki czemu nasze kabiny przemysłowe spełniają wszystkie wymogi i są bardzo funkcjonalne. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych usług i do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółów realizacji. Zawsze w indywidualny sposób podchodzimy do każdej realizacji i staramy się spełnić wszystkie wymagania klienta.

Kabiny przemysłowe najwyższej jakości

Kabiny i zabudowy przemysłowe mogą być dedykowane do procesów szlifierskich, procesów obróbki materiałów pylistych, metalizacji płomieniowej, nakładania chemicznych powłok, impregnowania itp. Proponujemy również wysokiej klasy kabiny lakiernicze, które są bardzo chętnie wybierane. Niezależnie od tego, do jakich celów będzie wykorzystywana taka kabina, dbamy o to, aby wykonana została z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Korzystamy tylko z nowoczesnych i bardzo trwałych surowców, które zapewniają niesamowitą szczelność i trwałość naszych produktów. Jesteśmy przekonani, że prezentowane przez nas kabiny przemysłowe spełnią wszystkie Państwa oczekiwania. Stosujemy również nowoczesne filtry, dzięki którym kabiny gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa. Wykorzystanie najlepszych technologii umożliwia nam zaoferowanie produktu unikalnego i bardzo wytrzymałego. Gwarantujemy, że każda wyprodukowana i zaprojektowana przez nas kabina spełni wszystkie Państwa wymagania i posłuży latami.

Najlepsze kabiny przemysłowe na rynku

Dodatkowo nasze kabiny przemysłowe mogą być wykonane w technice dźwiękochłonnej minimalizując natężenie dźwięków generowanych przez proces, narzędzia, wentylatory, kompresory itd. Znacznie zwiększa to komfort i bezpieczeństwo pracy. Kabiny przemysłowe są projektowane w taki sposób, aby spełniać wszystkie oczekiwania użytkowników. Od lat współpracujemy z przedstawicielami różnych gałęzi przemysłu i zapewniamy im nowoczesne i bardzo funkcjonalne rozwiązania. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania kabin, które umożliwiają bezpieczne wykonywanie różnych procesów generujących pył, hałas, czy chemiczne opary. Nasze kabiny przemysłowe spełniają wszystkie, nawet bardzo wygórowane wymagania. Pracujemy terminowo i chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania i wątpliwości naszych klientów.

Kabiny przemysłowe - kompleksowe usługi od a do z

Kabiny przemysłowe projektowane i wykonywane są przez nas od podstaw pod klucz, dedykowane dla danego procesu z uwzględnieniem wszystkich wytycznych Inwestora.

W kabinach dedykowanych stosujemy dodatkowo elementy układów filtracyjnych typu jak ssawy osłony hermetyczne, osłony przesuwne, które pozwalają na uzyskanie czystej strefy.

Osobna pozycją naszej firmy są kabiny przemysłowe typu czystego tzw Clean Roomy, Grey Roomy przeznaczone do pełnej hermetyzacji procesu z jednoczesnym zachowaniem jakościowego reżimu powietrza (pył, kurz, bakterie, opary chemiczne itp.).

W takich zabudowach, oprócz wentylacji opartej na filtrach Hepa oraz klimatyzacji, stosuje się kontrolę wilgotności w zależności od procesu, kontrolę ilościową cząstek zanieczyszczeń. W takich kabinach przemysłowych czy zabudowach nawiew świeżego chłodnego powietrza realizowany jest w większości przypadków jako sufitowy laminarny z odbiorem dolnym, co pozwala na pełna kontrole przepływów (rzadziej stosowane są przepływy turbulentne).

Zastosowanie zabudów typu czystego dedykowany jest np. w motoryzacji, produkcji elektroniki, kabinach lakierniczych oraz produkcji precyzyjnej.KABINY I ZABUDOWY PRZEMYSŁOWE - NASZE REALIZACJE