Projektowanie

Na początku działalności firmy projekty tworzone były całkowicie ręcznie i przekazywane inwestorowi tylko w formie papierowej.

Wraz z rozwojem ręczne rysowanie zostało zastąpione poprzez specjalistyczne narzędzia typu autocad gdzie oprócz tradycyjnej papierowej wersji udostępniamy pliki z uwagi na ich duża wielkość poprzez wirtualne dyski, firmowe chmury znosząc ograniczenia serwerów poczty.

Dodatkowo komunikacja taka umożliwia przeglądanie plików projektów w czasie rzeczywistym bez potrzeby ściągania ich przez pocztę .

Obecnie w następstwie rozwoju oraz potrzeb rynku, oprócz dokumentacji w teksturze 2D, wykonujemy projekty 3D, które pozwalają na pełniejsze zobrazowanie projektowanych instalacji oraz automatycznie tworzona jest lista części usprawniających proces projektowania.

Projektowanie w naszej firmie poprzedza za każdym razem wizja lokalna na miejscu z Inwestorem, wynikiem czego powstają szkice ideowe, możliwe warianty rozwiązań, które po akceptacji Zlecającego zamieniane są w docelowy projekt.

Tworzone przez nas projekty spójne są z obowiązującymi normami oraz zatwierdzane przez uprawnione osoby wymagane prawem.


Nasz wykwalifikowany zespół inżynierów przygotowuje kompleksowo  projekty instalacyjne na potrzeby realizowanych inwestycji.

Podejmujemy się wykonania projektów budowlanych wszystkich branż związanych z budowanymi instalacjami, projektów wykonawczych i powykonawczych jak również dokumentacji montażowych. Projekty koncepcyjne i budżetowe każdorazowo są poprzedzone uzgodnieniami z Inwestorami w celu wyboru optymalnych rozwiązań. Na życzenie klienta wykonujemy analizy przedprojektowe oraz w uzasadnionych przypadkach stopy zwrotu inwestycji. Nasze projekty wielokrotnie zyskały akceptację przez odpowiednie jednostki weryfikujące przyznanie dotacji i dofinansowań dla Inwestorów. Często powstanie projektu poprzedza wizualizacja rozwiązania dzięki czemu potrafimy zapobiec powstaniu instalacji niespełniających oczekiwanych wymagań.

Pracujemy na programach AUTOCAD, ZWCAD, VENTPACK, BRICKSCAD. 

Skupiamy się głównie na obiektach przemysłowych, ale na życzenie Klienta projektujemy także instalacje dla budynków użyteczności publicznej. 

Specjalizujemy się w opracowywaniu koncepcji i projektów nietypowych.

Cechuje nas terminowość i elastyczności we współpracy z naszymi Klientami.

 Dla naszej firmy najważniejsze jest projektowanie zgodnie z życzeniami Klienta.

Zawsze dążymy do zaprojektowania idealnych rozwiązań dla naszych Inwestorów, które będą optymalne pod kątem skuteczności i ekonomiki. 

W tym celu używamy programów które umożliwiają nam robienie planów 2 D i 3D, co powoduje że klienci mogą lepiej zobrazować sobie proponowane rozwiązanie problemu. 

Gwarantujemy, że zaprojektowane przez nas systemy sprostają Państwa potrzebom i oczekiwaniom.PROJEKTOWANIE - NASZE REALIZACJE